Rock n’ roll, baby, rock n’ roll…

Tak już chyba musi w życiu być, że gdy zaczyna się dobrze dziać w jednej dziedzinie, pojawiają się problemy w innej. I odwrotnie: kiedy wydaje się, że wszystko trafia szlag i nic się nie układa, czasem wystarczy spojrzeć w inną stronę, by dostrzec promyk nadziei.

Dużo się ostatnio u mnie dzieje. Niezupełnie w takim sensie, w jakim bym chciał, no ale tylko skończony niewdzięcznik by narzekał. To prawda, wolałbym trzaskać kolejne fragmenty doktoratu i oglądać swoje nazwisko na okładkach czasopism poświęconych fantastyce. Nic z tego – doktorat leży i kwiczy z braku czasu, a czasopisma jakoś się nie kwapią, żeby oddać mi (należny, rzecz jasna :)) szacunek. Na domiar złego wydaje się, że Ifryt zaliczył maleńką czkawkę, która doprowadziła do tego, że premiera mojego Czasu ognia, czasu krwi została przeniesiona na pierwszy kwartał następnego roku…

Z drugiej strony – dzieje się sporo na polu muzycznym. Scarecrow zdaje się nabierać rozpędu i przystępować do natarcie. Dobre trzy miesiące ostrego ćwiczenia w nowym składzie powoli dają efekty, które, mam nadzieję, będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo. Zapowiada się bowiem parę koncertów, a i na falach radiowych nasza nazwa może trafić do uszu wyjątkowo czujnych słuchaczy. Krótko więc, co, gdzie i kiedy:

foto. Maciej Zawada

– Zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu Muzycznej Bitwy Polskiego Radia Wrocław. Oznacza to, że już niedługo na antenie PRW będzie można usłyszeć nasze kawałki, a nawet – olaboga! – nas samych odpowiadających na podchwytliwe pytania prowadzących. Jak tylko będę znał szczegóły, dam znać, bo na tym radiowym etapie będziemy bardzo potrzebować Waszego wsparcia!

– 01.12.2011 (czwartek) gramy koncert w ramach przeglądu kapel Akademicki Rock. Koncert odbędzie się w klubie LOG:IN przy placu Solidarności we Wrocławiu. Oprócz nas zagrają Wolf & the Motherfuckers, Remembrance i Orderless. Zapowiada się czadowy wieczór, a to od Was (pod warunkiem, że przyjdziecie :)) zależeć będzie, który band zagra na koncercie finałowym.

– 02.12.2011 (piątek) gramy we wrocławskiej Mecie (pl. Wróblewskiego) wraz z zaprzyjaźnionym zespołem zwącym się Rentgen. Na pewno będzie dużo dobrej muzyki, scenicznej energii i pozytywnych wibracji. Startujemy koło 20:00.

– Przeszliśmy do drugiego etapu wrocławskiego przeglądu zespołów Łykend Promo Festiwal. Wszystkim, którzy naklikali się „like’ów” na facebooku, serdecznie dziękuję! Wracając do przeglądu: niedługo powinniśmy zagrać koncert konkursowy w klubie Łykend. Kiedy? Okaże się wkrótce, czekajcie na wieści! Mam nadzieję, że wpadniecie pokibicować nam na żywo!

Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło!

Reklamy

Informacje o Marcin Rusnak

Wrocławianin, rocznik 1984. Miłośnik literatury fantastycznej, muzyki rockowej i dobrego kina. Pisarz, muzyk, tłumacz, nauczyciel angielskiego, mąż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Muzyka, Różne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s