Wesołych Świąt!

Moi drodzy!

Życzę Wam abyście spędzili te Święta Wielkiej Nocy w atmosferze pogodnej i ciepłej, rodzinnej i pełnej radości. Niech ten czas będzie dla Was okazją do pojednania z bliskimi oraz spojrzenia na życie z nowej perspektywy. Oby te kilka dni stało się tak potrzebnym nam wszystkim wytchnieniem od codzienności, pretekstem do złapania oddechu i naładowania akumulatorów pozytywną energią. To czas, który warto spędzić z ludźmi, których kochamy, którzy są nam bliscy – życzę Wam z całego serca, by ci bliscy Wam ludzie niezmiennie witali Was z uśmiechem i otwartymi ramionami.

W końcu, tak naprawdę liczą się tylko oni.

Żegnam Was serdecznie, a że nie mogę już wysiedzieć spokojnie na myśl o zbliżającej się (Czy ona już zawsze będzie się zbliżała??? Może niech się w końcu zbliży!) premierze mojej lekko steampunkowej książki, specjalnie dla Was, wygrzebane w otchłani netu , lekko steampunkowe jajko 🙂

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Reklamy

Informacje o Marcin Rusnak

Wrocławianin, rocznik 1984. Miłośnik literatury fantastycznej, muzyki rockowej i dobrego kina. Pisarz, muzyk, tłumacz, nauczyciel angielskiego, mąż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s