Konkurs!

222Od udostępnienia w sieci Opowieści niesamowitych minęły dzisiaj dwa tygodnie. Przez ten czas pobrano blisko 800 egzemplarzy, co cieszy mnie niebywale i dodaje wiary w sens całego przedsięwzięcia, na realizację którego było nie było poświęciłem sporą część wakacji.

Wspominałem ostatnio o papierowych egzemplarzach zbiorku, które czekają na chętnych. Nadszedł więc czas na konkurs, w którym będzie można takowe egzemplarze wygrać. Poniżej zamieszczam reguły zabawy:

  1. Zadaniem uczestnika konkursu jest napisanie recenzji dowolnego z opowiadań zawartych w zbiorze Opowieści niesamowite i nadesłanie jej na adres m.rusnak@wp.pl. Mail proszę zatytułować „KONKURS – RECENZJA”, a w treści podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres).
  2. Recenzja musi mieć DOKŁADNIE 50 słów.
  3. Termin nadsyłania prac upływa w niedzielę 22.09.2013 o godzinie 23:59.
  4. Spośród nadesłanych prac wyłonię jedną – najciekawszą i najlepiej napisaną (niekoniecznie najbardziej pochwalną, choć pochwały oczywiście są mile widziane 🙂 ). Jej autor/autorka otrzyma w nagrodę bon do Empiku o wartości 50 zł oraz papierowy egzemplarz Opowieści niesamowitych.
  5. Spośród pozostałych prac wylosuję trzy, które zostaną nagrodzone papierowymi egzemplarzami Opowieści niesamowitych.
  6. Zastrzegam sobie prawo do opublikowania nadesłanych recenzji lub ich fragmentów na niniejszym blogu oraz na moim profilu Facebookowym.

To chyba wszystko. Zachęcam do zabawy, chwytajcie za pióra i klawiatury! A zbiorek – tak w ramach przypomnienia – można ściągnąć za darmo TUTAJ.

Trzymajcie się, do przeczytania!

Reklamy

Informacje o Marcin Rusnak

Wrocławianin, rocznik 1984. Miłośnik literatury fantastycznej, muzyki rockowej i dobrego kina. Pisarz, muzyk, tłumacz, nauczyciel angielskiego, mąż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fantastyka, Różne i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.